RU
ENG
UA
|
|

На чому не варто економити?

Йтиметься про весілля. 4 роки тому моя відповідь пролунала би так: на фотографі, банкетному залі (ресторані) і ведучому. Сьогодні цей список оновився.

Перейдемо до списку.

Чому не варто економити на фотографі?

З цією людиною ви проведете більшу частину весільного дня і можливо пару днів напередодні, знімаючи Love Story або прогулянку. Вам повинно бути комфортно перебувати разом більше 5 годин поспіль.

Якщо поруч правильний фотограф, ви будете розкріпачені, а фото вийдуть живими.

Час пролетить непомітно і ви не відчуєте втоми. Через місяці три (в середньому стільки потрібно часу на обробку фото) ви отримаєте готові знімки, які дозволять вам перенестися в той день і пережити круті емоції

Чому не варто економити на банкетному залі (ресторані)?

Візуальна картинка, з якою буде асоціюватися ваше весілля у всіх гостей. Місце, де буде приємно перебувати. Продумані локації для проведення виїзної церемонії, фото зони, банкетної частини і танцмайданчику.

Важливим моментом є кухня і персонал. Їжа повинна бути смачною, а обслуговування - своєчасним і ненав'язливим.

В ідеальному світі, це виглядає як механізм швейцарського годинника, де багато складових, але все працює чітко.

Чому не варто економити на ведучому?

Емоції гостей залежать від людини, яка є голосом і диригентом даної події.

З правильним ведучим ви будете відчувати естетичне та слухове задоволення. Тому він ПОВИНЕН мати гарний вигляд, тембр його голосу - не викликати дискомфорту, а коли він проходить повз вас, вам би не хотілося від нього сховатися.

Якщо гості слухають ведучого, часто сміються і веселяться, вітаю, ви зробили правильний вибір.

Що ж змінилося у світі весіль?

Зросла роль Організатора заходу. Багато хто не розуміє, наскільки важливий цей чоловік або плутають його з координатором. Організатор готує захід під ключ і бере на себе відповідальність за успіх всього проекту, вирішуючи 1000 задач щохвилини.

Координатор ж буде з вами у весільний день і вирішуватиме поточні завдання

Організатор - це весільний експерт, який дозволить позбавити молодят від зайвих турбот і підводних каменів під час підготовки та проведення весілля.

Як знайти свого організатора? По-перше, це має бути професіонал, у якого є досвід роботи. По-друге, досягти взаєморозуміння. Також почуття впевненості та спокою, що захід в надійних руках.

Майстерність відеографа!

Якість відео та підхід в рази зросли в роботі відеографа. Хоч і зараз побачити людину з великою камерою на плечі, що знімає молодят біля РАГСу, нерідка картина.

Створюється короткометражний фільм зі справжньою режисурою і спеціалізованою технікою: стадикам, квадрокоптер, гіроскутер ... і цей список поповнюється з кожним роком. Отримати картинку у форматі 4K, справжнє блаженство для очей, де ви будете головними героями.

Все це вимагає великої команди та витрат.

У мене все.

Сподіваюся, рекомендація буде корисною.

МIЙ INSTAGRAM
Ведучий заходiв Олексiй Дубчак